Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Autobazar Opel - ojeté vozy Opel na prodej

Široký výběr aut značky Opel najdete na S-bazaru. Ojeté vozy Opel z různých autobazarů z ČR i od prvních majitelů za nejlepší ceny! V nabídce najdete Opel Astra všech generací včetně kombi, Opel Vectra i jeho nástupce Insignia. Výhodně koupíte i rodinné auto Opel Zafira, Meriva, Omega, Frontera nebo úsporné a velmi praktické auto Opel Corsa.
Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

VYKOUPÍME VŠECHNY VOZY - OPEL - IHNED A HOTOVĚ CELÁ ČR - obrázky inzerce
VYKOUPÍME VŠECHNY VOZY - OPEL - IHNED A HOTOVĚ CELÁ ČR - obrázky inzerce

VYKOUPÍME VŠECHNY VOZY - OPEL - IHNED A HOTOVĚ CELÁ ČR

Cena: 1 Kč
Zbývá 7 dnů

ukázán 584x TIP

Rádi vykoupíme Váš vůz OPEL - i jiné, jakýkoliv typ, v jakémkoliv stavu, i lehce poškozený nebo s vadou. OSOBNÍ - TERÉNNÍ - UŽITKOVÝ. Platíme ihned a hotově nejvyšší možnou cenu. Přijedeme ještě dnes nebo po dohodě po celé ČR. Vůz na místě hotově zaplatíme, odvezeme, převod a formality závazně vyřídíme. Neručíte za stav vozu. Vše proběhne rychle, jednoduše, bez starostí! Předem děkujeme za všechny...

http://www.auto-vykup.cz

VÝKUP VŠECH VOZŮ - OPEL - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR - obrázky inzerce
VÝKUP VŠECH VOZŮ - OPEL - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR - obrázky inzerce

VÝKUP VŠECH VOZŮ - OPEL - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR

Cena: 1 Kč
Zbývá 7 dnů

ukázán 929x TIP

Prodej vozu ihned, platba hotově! Kontaktujte nás telefonicky (stačí prozvonit a my Vám zavoláme zpět) nebo emailem a prodejte nám Vaše auto. Přijedeme do 24 hodin po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, . kamkoliv) a zaplatíme nejvyšší možnou cenu hotově a ihned při převzetí. Nedávejte Vaše auto do komisního prodeje do autobazaru, ušetřete svůj čas, využijte naši společnost a prodejte...

Opel Vectra

Cena: 7 000 Kč
Zbývá 90 dnů

ukázán 10x TOP 1x

Prodám Opel Vectra B 1.6 16v 74 kw. Nová STK r. v1996 Cena 7000kč.

Opel Astra

Cena: 4 500 Kč
Zbývá 30 dnů

ukázán 0x TOP 1x

Prodám Opel Astra 1.4, r. v.1995, naj. cca 190000km, pojízdný v. dobrém stavu, bez STK na náhradní díly nebo přestavbu. Cena 4500,-.

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 1066 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
RODINNÁ OPEL ZAFIRA 2.2 DIRECT, SERVISKA, ROK 2005 - obrázky inzerce
RODINNÁ OPEL ZAFIRA 2.2 DIRECT, SERVISKA, ROK 2005 - obrázky inzerce

RODINNÁ OPEL ZAFIRA 2.2 DIRECT, SERVISKA, ROK 2005 - Lázně Bělohrad

Dobrý den, prodáme Opela Zafiru 2.2i DIRECT se 7. MÍSTY k sezení, výkonem 110 kW, rok výroby září 2005, je to novější model, motor je celkem ůsporný a to díky přímému vstřikování paliva a výkonu, servis pouze Opel- SERVISKA, najeto 160. tis. km, dá se jezdit okolo 7l naturalu na 100km- ideální volba přestavět na LPG, interiér a exteriér jako...
Cena 129 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 1534x TOP 11x
Nabídka z kategorie Opel
Lázně Bělohrad, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL MERIVA, NOVÁ V ČR, KLIMA, 2009, 16 090 km, SERVISKA - obrázky inzerce
OPEL MERIVA, NOVÁ V ČR, KLIMA, 2009, 16 090 km, SERVISKA - obrázky inzerce

OPEL MERIVA, NOVÁ V ČR, KLIMA, 2009, 16 090 km, SERVISKA - České Budějovice

OPEL MERIVA 1.4 16V 66 kW, nová v ČR 06/2009, JEN 16 090 km. VIN: W0L0XCE7594"dvojka"11105, STK do 06/2013. Serviska. Největší riziko při nákupu ojetého vozu, počet km a hlavně PŮVOD vozidla přebírám za Vás! V kupní smlouvě budu písemně garantovat původ vozu a počet najetých km! Nabídka je platná do smazání inzerátu. jVozidlo si můžete...
Cena 169 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 79 dnů Počet ukázání detailu 1049x TOP 13x
Nabídka z kategorie Opel
České Budějovice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA KOMBI 2,2 I BENZÍN R. V.2007 NEBOURANÁ 1MAJITEL - obrázky inzerce
OPEL VECTRA KOMBI 2,2 I BENZÍN R. V.2007 NEBOURANÁ 1MAJITEL - obrázky inzerce

OPEL VECTRA KOMBI 2,2 I BENZÍN R. V.2007 NEBOURANÁ 1MAJITEL - Hradec Králové

Vůz je pěkný, čistý, spolehlivý, bez promáčklin a dolíčků. Perfektní motor spotřeba u tohoto objemu je 7,5 litrů Naturalu. Je nižší než u 1,8 i podle tabulek Oplu. Hlavně daleko lepší svezení. Je po jednom majiteli, nekuřácký vůz, bez dalších nutných investic. Objem: 2198 cm3, výkon: 114 kW, rok výroby: 2007, karoserie: kombi, barva: tmavě...
Cena 163 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 1810x TOP 9x
Nabídka z kategorie Opel
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel Zafira 1.9 CDTi Xenon Navi PDC Nezávislé topení! -20% - obrázky inzerce
Opel Zafira 1.9 CDTi Xenon Navi PDC Nezávislé topení! -20% - obrázky inzerce

Opel Zafira 1.9 CDTi Xenon Navi PDC Nezávislé topení! -20% - Zastávka u Brna

Opel Zafira 1.9 CDTi 74kw, r. v. 2008, nehavarováno, pravidelný servis doložen servisní knihou, záruka počtu ujetých kilometrů, 155.000km, motor 50.000km - vyměněn v záruce u autorizovaného dealera Opel! možnost odpočtu DPH! originál autorádio, CD přehrávač, příprava pro telefon, centrál dálkový, alarm, imobilizér, el. přední okna, el. zrcátka,...
Cena 195 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 43x TOP 2x
Nabídka z kategorie Opel
Zastávka u Brna, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel astra combi 1.7td, 50kw, tažné, plně funkční, super cena - obrázky inzerce
Opel astra combi 1.7td, 50kw, tažné, plně funkční, super cena - obrázky inzerce

Opel astra combi 1.7td, 50kw, tažné, plně funkční, super cena - Semily

Opel astra combi 1.7td, 50kw, r. V.95, Najeto 167tis. Km. , čerstvá stk! Airbag, posilovač řízení, tažné zařízení, tónovaná skla, zamykání zpátečky, centrál na dálkové ovládání, alarm, 2xklíč, kosmetické vady, ale auto plně funkční a pojízdné! Plní euro 2! Není nutno hradit ekopoplatek, ! Vhodné jako např. Pracovní auto! Nové rozvody! Spojka!...
Cena 17 990 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 239x TOP 2x
Nabídka z kategorie Opel
Semily, Liberecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel corsa 1.2 Dobrý stav 1 majitelka rv 1996 - obrázky inzerce
Opel corsa 1.2 Dobrý stav 1 majitelka rv 1996 - obrázky inzerce

Opel corsa 1.2 Dobrý stav 1 majitelka rv 1996 - Jihlava

Prodám opel corsa b 1.2, Najeto 130000km, stk do 27/7/2012 ale auto projde bez jakýho koliv problému nebo mohu po dohodě a za příplatek udělat novou, barva zelená, 3 dvéřová, rok výroby 1996, auto bylo dovezeno v roce 2000 z německa po první majitelce a od té doby tady v čr jedna majitelka, auto bylo pocelou dobu garážovaný a bylo o něj staráno,...
Cena 8 500 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 46x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Jihlava, Vysočina, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel vectra b 1.8 16v 85kw top.  - obrázky inzerce
Opel vectra b 1.8 16v 85kw top.  - obrázky inzerce

Opel vectra b 1.8 16v 85kw top. - Žatec

Prodam opel vectra 1.8 16v r. V. 09/1997, nova tk do 05/14, zelena met, najetkm, abs, servo, centra na do, sibr, predni el. Okna, el. Ztcatka vyhrivana, celni okno s pruhem, sportovni podvozek, mlhovky, original elektrony, nove stabilizacni tycky, rozvody ve 180000km, servisni knizka, 1. Majitel, nekurak, auto jako nove, malo jete v zime, zadna...
Cena 31 500 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 25x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Žatec, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel tigra 1,4 16v automat nová stk - obrázky inzerce
Opel tigra 1,4 16v automat nová stk - obrázky inzerce

Opel tigra 1,4 16v automat nová stk - Zdiby

Opel tigra 1,4 16v automat nová stk euro ii elektrická výbava, 15 alu kola + sada zimních na plechových discích, automatická převodovka (sport i zimní režim). 66kw, 1398ccm, airbag, abs, central, elektrická okna, autorádio praha
Cena 29 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 30 dnů Počet ukázání detailu 40x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Zdiby, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Corsa C - obrázky inzerce
Corsa C - obrázky inzerce

Corsa C - Brno

Motor: 1,0. Najeto: 56400 km, rok výroby 2001. Barva: stříbrná. Výbava: 2x airbag, klimatizace, ABS, centrál na dálku, rádio, dělení sedačky, výškově stavitelné sedadlo řidiče, výškově stavitelná volant, držák na brýle. Kosmetické vady- odřené nárazníky, jinak výborný stav, interiér jako nový. Spotřeba cca 5 litrů- ideální do města. Cena: 65000...
Cena 65 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 55x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA B 2,0i16V r. v. 95 - 02 - obrázky inzerce
OPEL VECTRA B 2,0i16V r. v. 95 - 02 - obrázky inzerce

OPEL VECTRA B 2,0i16V r. v. 95 - 02 - Ostrava

OPEL VECTRA B 2.0i16V r. v. 95 - 02. Prodám veškeré náhradní díly z havar. auta. Motor, převodovka, plechařina, nárazníky, xenony, zadní světla, poloosy, brzdy, tlumiče, výfuky, AL i plechové disky, kola, servo, startér, alternátor, různé motorky, čidla, hadice, skla, el. stahovačky, el. zrcátka, centrály, řídící jednotka, klima, chladiče, části...
Cena 100 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 47x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA B 1,8i16V - obrázky inzerce
OPEL VECTRA B 1,8i16V - obrázky inzerce

OPEL VECTRA B 1,8i16V - Ostrava

Prodám na OPEL VECTRA B 1,8i16V motor typ X18XE, převod F18. Servo řízení. Není problém cokoli poslat poštou. Volejte kdykoli.
Cena 10 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 47x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA C 1,8 16V r. v. 2003 - obrázky inzerce
OPEL VECTRA C 1,8 16V r. v. 2003 - obrázky inzerce

OPEL VECTRA C 1,8 16V r. v. 2003 - Ostrava

Prodám z tohoto vozu jednotku motoru, veškerou plachařinu, světla, nárazníky, tlumiče, atd.
Cena 10 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 35x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA B motor 2,0DTL a 2,0DTH - obrázky inzerce
OPEL VECTRA B motor 2,0DTL a 2,0DTH - obrázky inzerce

OPEL VECTRA B motor 2,0DTL a 2,0DTH - Ostrava

Prodám na opel vectra b motor typ X20DTL a X20DTH. Převodovku F18. Vstřikovací čerpadlo. A spoustu dalších dílů. Vše plně funkční, odskoušené. Volejte, pište. Zaslání není problém.
Cena 10 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 37x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL VECTRA B CARAVAN r. v. 2001 - obrázky inzerce
OPEL VECTRA B CARAVAN r. v. 2001 - obrázky inzerce

OPEL VECTRA B CARAVAN r. v. 2001 - Ostrava

Prodám na OPEL VECTRA B CARAVAN r. v. 01 motor typ X18XE1, převodovka, jednotka motoru, světla, atd.
Cena 10 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 44x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel Astra Kombi - obrázky inzerce
Opel Astra Kombi - obrázky inzerce

Opel Astra Kombi - Česká Lípa

Prodám Opel Astra 1,6 16v r. v.1998. Při rychlém jednání sleva 2000,-.
Cena 10 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 99x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Česká Lípa, Liberecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel corsa 1.3 Cdti 16v - obrázky inzerce
Opel corsa 1.3 Cdti 16v - obrázky inzerce

Opel corsa 1.3 Cdti 16v - Chocenice

R. V.2005, 117 000km, servo, centrál, orig. Rádio, klimatizace, palubní pc, abs, esp, mlhovky, zámek řazení, auto koupené nové v čr, nehavarované, 4l nafty/100km, nové pneu, stk-07/2013, č. K.: Woloxcf
Cena 89 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 48x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Chocenice, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel Vectra A GT 2.0 16V  - obrázky inzerce
Opel Vectra A GT 2.0 16V  - obrázky inzerce

Opel Vectra A GT 2.0 16V - Velký Šenov

Pojízdná bez stk, plno nd, eko neplaceno, vadné čidlo ABS, dohoda možná, nutno vidět minimální koroze.
Cena 10 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 70x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Velký Šenov, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel Vectra kombi Elegance . 2.0 16V - obrázky inzerce
Opel Vectra kombi Elegance . 2.0 16V - obrázky inzerce

Opel Vectra kombi Elegance . 2.0 16V - Most

Opel Vectra kombi Elegance . 2.0 16V, 100 kw. R. V. 2000, Euro 4, ČR DOKLADY, modrá metalíza, centrální zamykání na d. o, posilovač řízení, automatická digitální klimatizace, ABS, ASR, PC, RMG, CD, MP3, multifunkční stavitelný volant, palubní displej, 4x airbag, 4x el. tonovaná okna, kožený interier (světlá kůže), dřevěný interier, kožený paket,...
Cena 55 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 97x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Most, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel corsa 1,7 td, top stav, bez investic - praha - obrázky inzerce
Opel corsa 1,7 td, top stav, bez investic - praha - obrázky inzerce

Opel corsa 1,7 td, top stav, bez investic - praha - Praha

Prodám opel corsa 1,7 td, 48 kw, rok výroby 2003, naj. Poctivých 180 tis. , servisní kniha, sada letních a zimních pneu. Krásně zachovalé zvenku i zevnitř čisté auto. Výborný technický stav bez dalších investic. Naprosto spolehlivé auto po slečně. Po generální kontrole a výměně oleje a filtrů. Výbava: 4x airbag, abs, centrální zamykání na...
Cena 55 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 82 dnů Počet ukázání detailu 157x TOP 2x
Nabídka z kategorie Opel
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Prodám Opel Vectra 2.0 DTI combi, r. v. 2000 - obrázky inzerce
Prodám Opel Vectra 2.0 DTI combi, r. v. 2000 - obrázky inzerce

Prodám Opel Vectra 2.0 DTI combi, r. v. 2000 - Česká Třebová

Prodám Opel Vectra combi 2.0 DTI (74kW), rok výroby 2000, vyhřívané přední sedačky, pěkný stav. Kosmetické vady úměrné stáří automobilu. ALU kola v ceně. Najeto 225 000 km.
Cena 59 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 27 dnů Počet ukázání detailu 56x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Česká Třebová, Pardubický kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel astra combi - obrázky inzerce
Opel astra combi - obrázky inzerce

Opel astra combi - Frýdek místek

Prodam opel astra combi 1.7td, r. v.99. špatna převodovka nebo spojka. stk. 9.2013. na opravu nebo na nd. dohoda jista.
Cena 20 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 593x TOP 2x
Nabídka z kategorie Opel
Frýdek místek, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel Manta 2.0 - obrázky inzerce
Opel Manta 2.0 - obrázky inzerce

Opel Manta 2.0 - Louny

Prodám Opel Manta 2.0, r. v: 1977, 75 900 km, Servisní kniha, Dobrý stav vozu.
Cena 50 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 143x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Louny, Ústecký kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Opel omega caravan 2.0 - nové rozvody - zachovalý stav - obrázky inzerce
Opel omega caravan 2.0 - nové rozvody - zachovalý stav - obrázky inzerce

Opel omega caravan 2.0 - nové rozvody - zachovalý stav - Chrudim

Prodám opel omega caravan 2.0 - najeto 232tis. Km, technicky velmi dobrý stav, pravidelně servisované auto, na podzim nové rozvody, nová autobaterie, čepy, oleje a filtry. Prostě po technické stránce bez investic, koroze nic hrozného, určitě menší než na ostatních omegách, interier čistý a velmi zachovalý. Airbagy, abs, 4 x el. Okna a zrcátka,...
Cena 15 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 82 dnů Počet ukázání detailu 265x TOP 2x
Nabídka z kategorie Opel
Chrudim, Pardubický kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

OPEL ASTRA G 1.6 Combi - obrázky inzerce
OPEL ASTRA G 1.6 Combi - obrázky inzerce

OPEL ASTRA G 1.6 Combi - Ostrava

Prodám OPEL ASTRA Combi 1.6/55kw, model 1999, provoz 11/1998, najeto 226500km, el. okna + zrcátka, ABS , 4x airbag, centrál, alu kola 15" ALUTEC, výměna náplní, nové přední i zadní kotouče, STK 10/2013,4x zimní kola 14", velice zachovalý vůz, nekuřák, rozvody při 179000km.
Cena 49 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 65 dnů Počet ukázání detailu 214x TOP 1x
Nabídka z kategorie Opel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 17.5.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20